Ilustrace

Vytvořím ilustrace Vašemu projektu na míru. Naslouchám Vašim potřebám a záměrům. Každému tématu pečlivě vybírám přiléhavý vizuální jazyk, dbám na citlivé, osobité provedení a včasné odevzdání dle domluvy.

Moje ilustrace vznikají převážně digitálně, připravím je pro vás ve formátu dle vašich potřeb. Pokud je potřebujete ve vektorech, není to žádný problém. Pracuji v programech Affinity, Procreate, ovládám práci v Adobe.

Chcete ilustrace do knihy, deskové hry, venkovní prostorové expozice, naučné stezky, pro web, fundraisingovou kampaň… nebo dekor pro váš produkt? Nic není nemožné. Ozvěte se.

Ikony

Grafický design

Potřebujete navrhnout vizuální design pro celý Váš projekt? Hledáte pro svůj záměr jednoho člověka, který Vám zpracuje jak ilustrace, navrhne vizuální design a dodá tisková data? I to je možné. Napište mi.

Pár ukázek zde.

Ikony

Didaktizace odborných témat

Nejste si jisti, jak předat své téma cílové skupině? Podíváme se spolu na to. Chtěli byste vytvořit sadu didaktických pomůcek a materiálů, výukový program, divadelní výukový program nebo naučnou stezku? Mám bohatou zkušenost s tvorbou didaktických pomůcek a materiálů a populárně naučných ilustrací. Pomůžu Vám je zrealizovat.

Ikony

Výtvarné workshopy, tvořivé dílny.

Rádi byste uspořádali výtvarnou či řemeslnou dílnu pro děti či dospělé? Základní nabídku najdete tady.

Ikony